CDMA / Capacity Building / AMRUT

Sl.No Name of the Institution Name of the Training Date Name of ULB Name of person Designation Mobile Gender
1 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Siddipet Gopalapuram Deepthi Councilor 9248011110 Female
2 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Mahabubnagar Jyothi Councilor 9985079334 Female
3 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Mahabubnagar K Vanaja Councilor - Female
4 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Suryapet Srihari Vardhelli Councilor 9440046910 Male
5 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Mahabubnagar katta ravi Kishan Reddy Councilor 9440212081 Male
6 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Mahabubnagar Ganji Anjaneyulu Corporater 9849313869 Male
7 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Mahabubnagar Pulla Vittal reddy Corporater 9885039323 Male
8 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Mahabubnagar B Ramulu Vice Chair Person 9494423417 Male
9 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Siddipet Gudula Sandya Srinkanth Goud Councilor 9848360939 Female
10 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Siddipet Macha Venugopal Reddy Councilor 9000200102 Male
11 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Siddipet Dharmavaram Swapna Councilor 7416044888 Female
12 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Miryalaguda V Venkamma Councilor 9908235349 Female
13 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Miryalaguda D Somasundaram Councilor 8886660003 Male
14 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Siddipet B Mallikarjun Councilor 9848443579 Male
15 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Siddipet G Sandhya Councilor 9848360939 Female
16 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Suryapet Vamsidhar Gunaganti Councilor 9848180027 Male
17 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Nalgonda Arpula Tharshana Councilor 9948672581 Female
18 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Mahabubnagar Radhaamar Chair Person 9849907788 Female
19 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Nalgonda Mandadi Srinivas Reddy Councilor 9440433896 Male
20 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Nalgonda Miryala yadagiri Councilor 9848045017 Male
21 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Nalgonda Bojia Nagaraju Councilor 9885162241 Male
22 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Miryalaguda Bharggav Tirunagaru Councilor 9848086262 -
23 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22nd Oct 2016 Nalgonda Morishetty Nageshwar rao Councilor 9848591373 Male
24 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Miryalaguda Kola Parvathi Ward Member 9989216784 Female
25 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Suryapet Rangineni Uma Councillor 9603553565 Female
26 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Suryapet Jyothi Karunakar Councillor 9347209337 Female
27 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Suryapet Nimmala Venkanna Councillor 9866974564 Male
28 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Siddipet Gyadari Ravinder Councillor 9440707062 Male
29 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Siddipet Umarani Councillor 9440192968 Female
30 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Siddipet Bandari narsaiah Councillor 9989121139 Male
31 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Miryalaguda Mannem Devakamma Ward Member 9848984271 Female
32 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Mahabubnagar P. Yashoda Councillor 9985810384 Female
33 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Mahabubnagar S. Rathanga Pandu Reddy Councillor 9849068867 Male
34 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Mahabubnagar MD. Mohmood Ali Councillor 9440296404 Male
35 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Mahabubnagar Muzammil Mohiuddin Councillor 9885580949 Male
36 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Mahabubnagar Rahmanth Unnisa Begam Councillor 9440593959 Female
37 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Mahabubnagar Kannes Sultana Councillor 9966617629 Female
38 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Adilabad Suresh Joshi Councillor 9491114274 Male
39 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Adilabad Rangineni Manisha Pavan Rao Chair Person 9177674440 Male
40 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Karimnagar Adla Saritha Corporator 7032989904 -
41 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Karimnagar kamsala Srinivas Corporator 7032989905 -
42 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Ramagundam Shankar Saganti Dy. Mayor 9100049642 -
43 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 CH Yadagiri Corporator 9849058261 Male
44 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Veera Bixapathi Corporator 9100900701 Male
45 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Billa Kavitha Srikanth Corporator 9100900704 Female
46 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Ramagundam Konkati Laxminarayans Mayor 9908753333 Male
47 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Khammam Syed Abu Sayeed Ayub Co option member 9705384400 Male
48 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Bairaboina Damoder Standing Committee Chairperson 9100900708 Male
49 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 L Balaiah Corporator 9100900702 Male
50 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Kedala Padma Corporator 9100900707 Female
51 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Lingam Mounika Standing Committee Member 9100900703 Female
52 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Ramagundam Cheruku Buchi Reddy Corporator 9849327138 Male
53 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Ramagundam Katteramalla Sujatha Corporator 9100049603 Female
54 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Khammam CH Nageshwar Rao Corporator 9848780561 Male
55 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Khammam A Hanuman Corporator 9912644378 Male
56 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Khammam N Koteshwar Rao Corporator 9063012222 Male
57 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Khammam Shaik Anwar Pasha Corporator 9701493130 Male
58 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Ramagundam Bhadri Rajitha Corporator 9505005345 Female
59 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Ramagundam Vengala Padmalatha Corporator 9505637305 Female
60 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Nizamabad Pothula Purushotham Corporator 9866970775 Male
61 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Nizamabad P Narsubai Corporator 9885643437 Female
62 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Karimnagar Ganta Kalyani Corporator 7032989901 Female
63 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Karimnagar Lingampalli Srinivas Corporator 7032989907 Male
64 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Karimnagar Cigiri Venkatamma Corporator 7032989901 Female
65 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Karimnagar Viyala Sridevi Corporator 7032989903 Female
66 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Ramagundam MD Nasreen Begum Corporator 9989170111 Female
67 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Karimnagar MD Areef Ahemad Corporator 7032989906 Male
68 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 24-26nd Oct 2016 Ramagundam Dasari Savitry Corporator 9704778883 Female
69 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Suryapet Baira Boina Srinivasu Councillor 9515897256 Male
70 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Suryapet Vankudothm Jithender Sing Councillor 9948168163 Male
71 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Suryapet Gogula Ramesh Councillor 9885795242 Male
72 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Miryalaguda Pashya Srinivas Reddy DMA 9246755598 Male
73 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 21-22nd Nov 2016 Miryalaguda Mudireddy Sandeepa Ward Member 9866651523 Female
74 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Khammam Bathula Murali Prasad Rao Depty Mayor 9848296444 Male
75 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Khammam Guguloth Papalal Mayor 9849177140 Male
76 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Khammam SK. Janbee Corporator 7799686786 Female
77 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Khammam K. Neeraja Corporator 9848316224 Female
78 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Khammam Meda Prasantha Lakshmi Corporator 9493466355 Female
79 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Khammam Nirisha Reddy A Corporator 9491196669 Female
80 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Khammam Vasantha G Corporator 7416924332 Female
81 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Khammam K. Narasimha Rao Corporator 9032933944 Male
82 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Kundarapu Rajender Corporator 9100900710 Male
83 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Vasukul Radika Corporator 9100900711 Female
84 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Sulochana Thurpati Corporator 9989110022 Female
85 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Sharadha Joshi Corporator 9100900715 Female
86 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Karimnagar Gousia Begum Corporator 7032989908 Female
87 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Karimnagar Gottimukkula Uma Rani Corporator 7032989909 Female
88 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Karimnagar Boinipalli Rajani Corporator 7032989910 Female
89 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Karimnagar Lanka Ravinder Corporator 9963088969 Male
90 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 28-30 Nov 2016 Karimnagar Cheeti Rama Rao Co-option Member 9440074547 Male
91 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Nalgonda Burri Srinivas Reddy Vice Chairman 9848813133 Male
92 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Siddipet Basamgari Venkanna ward Member 9849562422 Male
93 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Suryapet Banala Vijaya Kumar Councillor 9848276026 Male
94 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Mahabubnagar Fareeda Begum Ward Councillor 7036123786 Female
95 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Mahabubnagar Zeba fathima Councillor 9966499783 Female
96 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Siddipet M Bhavani Councillor 9866666702 Female
97 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Miryalaguda Bhauada Pandu Councillor 944041069 Male
98 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Miryalaguda Mahamad Abdhul Ghani Councillor 9490300098 Male
99 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Miryalaguda Perumalla Susheela Councillor 9246738491 Female
100 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Miryalaguda Sandhesi Anjaneya Raju Councillor 9912035650 Male
101 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Suryapet Ganduri Ramesh Councillor 9618396333 Male
102 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Suryapet R Purshottama Reddy 9912366533 -
103 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Mahabubnagar Akthir Begum ward Member 9885413621 Female
104 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Mahabubnagar S Padma ward Member 9491166266 Female
105 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Mahabubnagar B Baleshwari ward Member 9885921781 Female
106 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Mahabubnagar G Padmaja Yadav Councillor 9949550328 -
107 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Mahabubnagar M Lingamaiah Councillor 9849071052 Male
108 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Mahabubnagar Rasheed Councillor - Male
109 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 5-6th Dec 2016 Siddipet D Srikanth Reddy ward Member 984866663 Male
110 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Khammam M Manohar Rao Corporator 9848018571 Male
111 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Khammam Dade Dhana laxmi Corporator 9177594186 Female
112 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Karimnagar Jeevithamala Corporator 7032989915 Female
113 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Khammam Kamartapu Murali Corporator 9885974455 Male
114 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Marupalla Bhagya Laxmi Corporator 9100900722 Female
115 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Khammam Veera swami Ramananna Corporator 9246902418 Female
116 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 jarathi aruna Corporator 9700199717 Female
117 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 S Ushasri Padma Corporator 9100900718 Female
118 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Medidhi Rajitha Corporator 9100900721 Female
119 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Khaja Sirajuddin Dy. Mayor 9100127786 Male
120 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 K Venugopal Corporator 9100900723 Male
121 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Khammam Pagadala Nagaraj Corporator 9440005558 Male
122 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Ramagundam Anasurya Thota Corporator 9100049618 Female
123 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Ramagundam B Swapna Corporator 9100049620 Female
124 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Khammam Neeraja P Corporator 9490145220 Female
125 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Ramagundam N Bhagya laxmi Corporator 7386308089 Female
126 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Ramagundam Dasari Sundramma Corporator 9100049614 Female
127 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Nannapuneni Narender Mayor 9912092099 Male
128 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Karimnagar Akula Prakash Corporator 7032989921 Male
129 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Khammam Gunti Aruna Co option member 8985066996 Female
130 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Karimnagar Nethikunta Kalavathi Corporator 9440077921 Female
131 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 13-15th Dec 2016 Karimnagar Macharla rajitha Prasad Corporator 7032989917 Female
132 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Khammam M. Narender Rao Corporator 9160122999 Male
133 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Karimnagar Sardar Ravindar Singh Mayor 9440073073 Male
134 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Yelugam Leelavathi Corporator 9100900728 Female
135 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Karimnagar Lakavath Roop Singh Corporator 9490952908 Male
136 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Ramagundam Kodati Thirupathi Corporator 9052290999 Male
137 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Ramagundam Peddelly Prakash Corporator 9885115662 Male
138 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Ramagundam Dharani Swarupa Corporator 9666421221 Female
139 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Ramagundam Pidugu Krishna Corporator 9849335472 Male
140 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Ramagundam Mekala Sharada Corporator 9866498110 Female
141 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Ramagundam S. Madhavi Corporator 9100049627 Female
142 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Ramagundam Ravula Rajender Corporator 9493147204 Male
143 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Boda Ananiah Corporator 9866474735 Male
144 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Kavati Kavitha Corporator 9100900729 Female
145 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Sobia Sabahath Corporator 9100900731 Female
146 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Rizwana Shameem Corporator 9100900725 Female
147 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Khammam Mary Jayasheela Co-option Member 9491357970 Female
148 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Karimnagar Thati Prabhavathi Corporator 9963919111 Female
149 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Karimnagar Katia Vidya Corporator 9989441030 Male
150 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Karimnagar Guggillapu Ramesh Corporator 7032989918 Male
151 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Vaddiraj Ganesh Corporator 9849058791 Male
152 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 2-4th Jan 2016 Karimnagar Kodoori Ravinder Goud Corporator 7032989927 Male
153 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Nadipally Abhisheil Rao Corporator 9490147777 Male
154 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Narayanadasu Maruthi Corporator 9949496339 Male
155 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Chukkala Srinivas Corporator 9866191255 Male
156 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Gugulothu Raju Naik Corporator 9100900754 Male
157 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 K Sarotham Reddy Corporator 9100900755 Male
158 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam B Satish Kumar Corporator 9848768224 Male
159 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 J Venkateshwarlu Corporator 9866573928 Male
160 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Shameem Sulthana Corporator 9963611175 Female
161 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Chitiri Rajamani Corporator 9100049613 Female
162 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Jakkula Rama Ravinder Yadav Corporator 9100900752 Female
163 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Pamukuntla Lalitha Corporator 9908551673 Female
164 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam J Sarojana Co Option member 9100049652 Female
165 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Bakki Rajakumari Corporator 9100049632 Female
166 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Shaik Babumiya Corporator 9849838572 Male
167 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Nagamalla Jhansi Laxmi Corporator 9100900756 Female
168 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Lingam Mounika Charan Reddy Corporator 9100900753 Female
169 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Banothu kalpana Corporator 9100900758 Female
170 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Bommaka Shilaja Corporator 9100049617 Female
171 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Dasari Umadevi Corporator 9866183857 Female
172 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Somarapu Lavanya Corporator 9059512159 Female
173 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Ramagundam Thasnim Banu Co Option member 910049654 Female
174 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 20-22th Jan 2016 Khammam Mateti Nageswara Rao Corporator 9440358041 Male
175 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Ms. T. Nagalakshmi Bharggav 13th Ward Chairperson 9866900444 -
176 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Suryapet Ms. Ganduri Pravalika 11th ward Chairperson 9959809999 -
177 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Ms. Gudise Janakamma 2nd Ward Councillor 9848404245 -
178 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Ms. Nukala Kavitha 10th Ward Councillor 9866007244 -
179 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. Pathipati Navab 16th Ward Councillor 9849833844 -
180 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. Kuppala Jagannadharao 21st Ward Councillor 9849016477 -
181 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Ms. Amrutham Durga 23rd Ward Councillor 9966005341 -
182 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. Namireddy Dayakar Reddy 24th Ward Councillor 9848437553 -
183 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. V. Niranjan Reddy 25th Ward Councillor - -
184 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Ms. Annabhimoju Sravanthi 27th Ward Councillor 9866154301 -
185 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. Bairaboina Srinivas 12th Ward Councillor 9603822211 -
186 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. Valdas Devendar 19th Ward Councillor 9703966099 -
187 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Ms. Angirekula Rajasree 30th Ward Councillor 9948270055 -
188 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. Chalamalla Narsimha 31st Ward Councillor 9885256440 -
189 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Ms. Pindi Vanaja 32nd Ward Councillor 9866670332 -
190 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Ms. Godala Bharathamma 34th Ward Councillor 9640403338 -
191 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. Md. Shafivulla Co-option Member 9848846039 -
192 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. Chippa Prabhakar 32nd Ward Councillor 9440040004 -
193 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. Aadi Krishna Mohan 37th Ward Floor Leader 9885028001 -
194 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. K. Lakshman Yadhav 39th Ward Councillor 9440295077 -
195 RCUES Training Program to Elected Representatives under AMRUT 1-3rd March 2017 Nalgonda Mr. Ganji Venkanna 40th Ward Councillor 9491388481 -


Dashboard Visitors Counter: Home Remedies For Wrinkles